CG eGOV - verzia 2019.1.2.190131-prihlásení používatelia: 0Vitajte!Prihlásenie
Životné situácie
Životné situácie
Životné situácie

Portál eGov zabezpecuje centrálny a jednotný prístup k informacným zdrojom a službám mestskej samosprávy. Cielom portálu eGov je informácie (rady, návody a popisy), ktoré návštevník hladá zintegrovat a prehladnou a prístupnou formou poskytovat používatelovi. Medzi najvýznamnejšie úlohy portálu patrí rýchle nasmerovanie používatela na využitie konkrétnej elektronickej služby mestskej samosprávy s využitím relevantných informacných zdrojov kedže jedným z najväcších problémov elektronických služieb a elektronicky poskytovaných informácií je práve tažké získavanie, hladanej potrebnej informácie v množstve služieb a informácií.

Danú problematiku eGov rieši prostredníctvom konceptu zorganizovania informácií a služieb podla životných situácií. Tento koncept umožnuje pristupovat k požadovaným informacným zdrojom, ako aj elektronickým službám štruktúrovane, podla skutocných požiadaviek používatela a cielene filtrovat rozsiahly obsah eGov.

Elektronické formuláre MS InfoPath.
Ukážkový formulár
Všeobecná žiadosť
Oznámenie NHP
Odhlásenie psa
Ohlásenie Komunálny odpad
Ohlásenie Komunálny odpad - zmena
Dohoda o podaní DzN
Oznámenie DzN
Vyúčtovanie dane za ubytovanie
Ohlásenie KO pre FO
Žiadosť KO pre FO
Žiadosť KO pre FO - tvrdosť
Tento portál je súčasťou celoslovenského projektu modernej samosprávy POMOSAM.SK
Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním/zobrazovaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies.